Aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

 

Czy wiesz, że oryginalny wystrój mieszkania nie musi wiązać się z kupowaniem drogich designerskich ozdób? Liczy się nie cena, a wartość estetyczna, jaką będzie nieść ze sobą aranżacja wnętrz. Pomysły przychodzą do głowy same, wystarczy tylko odrobina inspiracji. Takim pomysłem są dekoracyjne panele ścienne 3D wykonane z lekkiego gipsu!

Przygotowaliśmy cały szereg ciekawych propozycji. Są to dekoracyjne panele ścienne 3D, które można z łatwością zamontować do ściany za pomocą zwykłego kleju gipsowego. Wystarczy już tylko pomalować płytę na wybrany kolor i znakomity efekt gotowy!

Elementy wykonane zostały z białego gipsu, który można pomalować na pasujący do aranżacji kolor. Do dyspozycji oddajemy płyty sześciokątne, trójkątne, kołowe – a zatem w kształtach, które umożliwiają łatwy montaż oraz stworzenie dowolnej kompozycji. Gipsowe panele na ścianę 3D, w połączeniu z modnym kolorem, to nowoczesne, oryginalne rozwiązanie do dekoracji wnętrza w dowolnym stylu.

Sześciokątne płyty w kontrastujących barwach to doskonały pomysł na bardzo efektywny wystrój stworzony małym kosztem i minimalnym nakładem sił. W naszej ofercie posiadamy również płyty trójkątne, kołowe oraz panele ścienne 3D o nieregularnych kształtach. Niezależnie od tego, na jaki wariant padnie wybór, z pewnością będzie to bardzo oryginalna dekoracja wnętrza. Pomysły można tworzyć samemu lub skonsultować je z naszymi pracownikami, którzy zadbają o to, by dostosować wizję klienta do warunków, które stwarza pomieszczenie.