Heksagon 20 Trzy Grubości


Model: Heksagon 20 Trzy Grubości
Panel ma wymiar 17 cm na 20 cm grubość od 1 cm do 3 cm
36 szt – 1m2

Dzięki nim nadasz swojemu wnętrzu niepowtarzalny charakter! Panele ścienne 3D Heksagon 20 doskonale sprawdzą się w każdym wnętrzu. Wykonane zostały z wysokiej jakości gipsu, dlatego nie tylko świetnie wyglądają, ale również stanowią skuteczną izolację akustyczną.

Ich nieregularny kształt sprawia, że jednostajne i jednolite wnętrza zostają uzupełnione brakującym elementami, które doskonale je ożywiają. Co więcej, dzięki temu, że można pomalować je na dowolny kolor bez trudu dopasujesz je pomieszczeń w każdym stylu. Tylko od Ciebie zależy w jakiej kompozycji ułożysz heksagony na ścianę. Możesz pokryć ją w całości lub tworzyć nowoczesne kompozycje z pojedynczych elementów.

Oferowane przez nas trójwymiarowe panele na pewno spodobają się wszystkim miłośnikom ciekawych i nowoczesnych aranżacji. To także świetne rozwiązanie jeśli chcesz udekorować pokój niskim kosztem, ponieważ płytki gipsowe są dużo tańsze niż tradycyjne. W naszym sklepie internetowym znajdziesz je w wielu różnych kolorach, które będą się pięknie prezentować w każdym pomieszczeniu.

Jedna sztuka - 2,75 zł ( 1m2 - 36 szt - 99 zł )