Czy wiesz, że oryginalny wystrój mieszkania nie musi wiązać się z kupowaniem drogich designerskich ozdób? Liczy się nie cena, a wartość estetyczna, jaką będzie nieść ze sobą aranżacja wnętrz. Pomysły przychodzą do głowy same, wystarczy tylko odrobina inspiracji. Takim pomysłem są dekoracyjne panele ścienne 3D wykonane z lekkiego gipsu!

Przygotowaliśmy cały szereg ciekawych propozycji. Są to dekoracyjne panele ścienne 3D, które można z łatwością zamontować do ściany za pomocą zwykłego kleju gipsowego. Wystarczy już tylko pomalować płytę na wybrany kolor i znakomity efekt gotowy!

Elementy wykonane zostały z białego gipsu, który można pomalować na pasujący do aranżacji kolor. Do dyspozycji oddajemy płyty sześciokątne, trójkątne, kołowe – a zatem w kształtach, które umożliwiają łatwy montaż oraz stworzenie dowolnej kompozycji. Gipsowe panele na ścianę 3D, w połączeniu z modnym kolorem, to nowoczesne, oryginalne rozwiązanie do dekoracji wnętrza w dowolnym stylu.

Sześciokątne płyty w kontrastujących barwach to doskonały pomysł na bardzo efektywny wystrój stworzony małym kosztem i minimalnym nakładem sił. W naszej ofercie posiadamy również płyty trójkątne, kołowe oraz panele ścienne 3D o nieregularnych kształtach. Niezależnie od tego, na jaki wariant padnie wybór, z pewnością będzie to bardzo oryginalna dekoracja wnętrza. Pomysły można tworzyć samemu lub skonsultować je z naszymi pracownikami, którzy zadbają o to, by dostosować wizję klienta do warunków, które stwarza pomieszczenie.

Specjalnie dla naszych klientów przyszykowaliśmy przykłady wcześniejszych realizacji. Znajdą się tutaj naprawdę zróżnicowane aranżacje wnętrz. Pomysły powinny być dostosowane przede wszystkim do warunków, które oferuje nam dane pomieszczenie. Jeśli chodzi o dostępne wzory, to w naszej ofercie przyszykowaliśmy płytki heksagonalne, panele kołowe i trójkątne oraz szereg materiałów na podstawie czworokątów o niestandardowej płaszczyźnie. Na tym polu zapewniamy pełną dowolność, ponieważ panele ozdobne ścienne gipsowe dostępne są w naprawdę wielu wersjach. Jeżeli jednak ktoś potrzebuje pomocy w podjęciu decyzji, służymy pełnym wsparciem na tej linii. Inspiracji można szukać wszędzie. Materiały wykonane są z białego gipsu, który może być pomalowany za pomocą zwykłych farb ściennych na dowolny kolor. Tak duże możliwości sprawiają, że panele ścienne 3D można zaaranżować na wiele sposobów, co z pewnością znacznie przyczyni się do powstania oryginalnego wnętrza, które nie tylko zachwyci pod względem estetyki, ale również będzie służyć przez wiele lat.