Model: Heksagon 20 Skos

Panel ma wymiar 17 cm na 20 cm

36 szt – 1m2 – 108 zł

Jeśli masz w swoim mieszkaniu pustą ścianę i nie wiesz jak ją zaaranżować, to my Ci w tym pomożemy. Panele heksagon 20 Skos mające wymiary 17×20 centymetrów doskonale nadają się do tworzenia różnych aranżacji. Możesz też skorzystać z gotowych motywów lub się nimi zainspirować. W łatwy sposób zamontujesz je w mieszkaniu i wypełnisz pustą przestrzeń.

Jednak to nie jedyna ich zaleta, dzięki temu, że sprzedajemy je w białym kolorze, możesz szybko przy pomocy odpowiedniej farby pomalować je na dowolny odcień. Takie rozwiązanie jest bardzo funkcjonalne i sprawia, że z łatwością dopasujesz je do każdego wnętrza.

Płytki heksagon to forma funkcjonalnej dekoracji, która cieszy się coraz większą popularnością. Doskonale prezentują się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych. Sprawdzą się jako dekoracja w domach prywatnych, ale także poczekalniach, przychodniach, recepcjach i innych publicznych przestrzeniach. Warto wiedzieć, że panele ścienne 3D poza ładnym wyglądem zwiększają izolację cieplną oraz akustyczną, a także są w pełni bezpieczne dla zdrowia i ekologiczne.