Model: Heksagon 35 skos/poziom – wzór składa się z sześciokątów o nachyleniu 20 stopni sześciokątów płaskich o gr 1 cm układanych rzędowo na przemian, tworząc ciekawą i oryginalną kompozycję.

Panel ma wymiar 35 cm na 30 cm

11 szt – 1m2 -121 zł

Oferujemy płytki tworzące wzór składający się z układanych rzędami i na przemian sześciokątów płaskich oraz tych mających kąt nachylenia równy 20 stopni. Można z nich także stworzyć własny wzór, który na pewno będzie stanowił ciekawą aranżację w każdym wnętrzu. Pojedynczy Heksagon 20 ma wymiary 35×30 centymetrów i sprzedawany jest w białym kolorze, do samodzielnego pomalowania.

Zastosowanie tego typu rozwiązań sprawia, że wnętrze zyskuje oryginalny charakter, ponieważ to jaki wzór ułożysz zależy tylko od Ciebie. Co więcej, ich zastosowanie tworzy przyjemny klimat oraz zapewnia dobrą izolację akustyczną w mieszkaniu. Dostępne w naszym sklepie internetowym heksagony wykonane zostały z wysokiej jakości gipsu, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia mechaniczne i będą się dobrze prezentować przez wiele lat.

Przekonaj się jak bardzo zwykłe panele ścienne 3D mogą zmienić wnętrze Twojego domu. Przyklej je do ściany w salonie, sypialni, kuchni lub łazience, eksperymentuj i twórz niepowtarzalne wzory, które z pewnością będą zachwycać odwiedzających Cię Gości.