Model: Kwadratura Sześciokąta

Panele w kształcie sześciokąta które po ułożeniu tworzą trójwymiarowe romby.

Panel ma wymiar 30 cm na 35 cm grubość 3 cm

11 szt – 1m2 – 121 zł

Ich nietypowy kształt sprawia, że doskonale prezentują się w każdym wnętrzu, a jednocześnie nadają mu oryginalny charakter. Kwadratura sześciokąta to jeden z najpopularniejszych rodzajów paneli gipsowych, które możesz pomalować farbą do ścian na dowolny kolor i uzyskać dekorację, o której marzysz. Oferowane produkty nie tylko pięknie zdobią wnętrze, ale również zapewniają doskonałą izolację akustyczną w pomieszczeniu.

Do zalet paneli o kształcie kwadratury sześciokątnej należy również łatwość montażu, ponieważ wystarczy przykleić je do ściany przy pomocy kleju gipsowego. Tylko od Ciebie zależy czy ułożysz je zgodnie z wybranym wzorem, czy puścisz wodzę fantazji i umieścisz je w dowolnym miejscu na ścianie. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich osób szukających ciekawych form aranżacji wnętrza, które nie boją się eksperymentować i chcą, żeby było ono wyjątkowe.

Oferowane produkty doskonale sprawdzą się zarówno dla osób, które dopiero urządzają swoje mieszkanie, jak i dla tych, które chcą bezinwazyjnie wprowadzić zmiany w pomieszczeniu.

 

Nowoczesny Design
Przyjazny Mikroklimat w Pomieszczeniu,
Izolacja Akustyczna,
przeznaczony do wewnątrz budynku,
wykonany z wysokiej jakości gipsu,
panele są białe w naturalnym kolorze gipsu przeznaczone do malowania,
dowolnymi
farbami do ścian
oryginalny wyrazisty kształt,
prosty montaż – klej gipsowy,