Z jednej strony chcesz zmienić wnętrze, wprowadzając do niego nieco nowoczesności. Z drugiej przydałoby się ukryć kilka mankamentów, takich jak nierówne ściany czy zacieki. Rozwiązanie? Panele dekoracyjne 3D. To pomysł coraz częściej wykorzystywany przy aranżacji wnętrz. Szeroki wybór struktur, kształtów i wzorów daje niemal nieograniczone możliwości. Alternatywa dla farby, fototapety i innych ozdób jest teraz w zasięgu ręki.

Panel ozdobny na ścianę 3D pozwala na stworzenie dekoracji oryginalnej, a przy tym wpisującej się w trendy wnętrzarskie. Trójwymiarowość tego rozwiązania sprawia, że z powodzeniem wykorzystywane jest jako element ozdobny nie tylko pomieszczeń mieszkalnych, ale także biur, punktów usługowych czy restauracji.

Panele na ścianę doceniane są ze względu na spore możliwości aranżacyjne – z użyciem heksagonów, trójkątów, kół, kwadratów oraz innych niestandardowych kształtów 3D można wyczarować niezwykle ciekawą dekorację o wysokim standardzie wykończenia. Oryginalny design przyciąga wzrok, podkreśla głębię pomieszczenia, a do tego, dzięki właściwościom akustycznym, wycisza wnętrze.

Ogromną zaletą takiego rozwiązania jest łatwość montażu: dekoracyjne panele 3D można swobodnie łączyć, tworząc w ten sposób oryginalną ozdobę całej ściany lub tylko jej niewielkiej części. Do przymocowania wystarczy natomiast zwykły klej gipsowy. To świetna wiadomość dla wszystkich, którzy lubią niestandardowe pomysły na aranżację wnętrza. Efekt? Niebywały, zaskakujący, nowoczesny.